Regio Alkmaar

Westerweg 358
1815 JM Alkmaar
Nederland

E-mail:
alkmaar@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)7 220 29 059



Parkeren
Er is voldoende gratis parkeergelegenheid

Openbaar vervoer
PIDZ Alkmaar ligt op zo'n 20 minuten van station Alkmaar. Vanaf station kun je beste met bus richting Alkmaar, Overkrocht gaan. Hier stap je ook uit, daarna is het nog zo'n 1 minuut lopen.

Mensen per vestiging

Cees Onderwater

Cees Onderwater

Eigenaar PIDZ Alkmaar

naar Cees Onderwater

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.