Regio Den Haag

Junostraat 6 (unit 8, 1e etage).
2516 BR Den Haag
Nederland

E-mail:
denhaag@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)7 022 10 670



Parkeren
In de straat is het gratis parkeren.

Openbaar vervoer
Auto: 300 meter van afslag Voorburg, waar bij het Prins Clausviaduct alle rijkswegen richting A’dam, Rotterdam, Den Haag en Utrecht samenkomen. Openbaar vervoer: Met de NS stations Den Haag Centraal en Voorburg (laatstgenoemde op loopafstand) vormt de ontsluiting van het gebied met betrekking tot openbaar vervoer geen probleem. Op loopafstand bevinden zich de haltes van HTM Bus 44 en 26.

Mensen per vestiging

Davud Dincer

Davud Dinçer

Eigenaar PIDZ Den Haag

naar Davud Dinçer

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.