Regio Drachten

Drachtster Heawei 19a
9213VE De Wilgen
Nederland

E-mail:
drachten@pidz.nl

Telefoon:
+31 (85) 047 07 02



Parkeren
Er zijn gratis parkeerplaatsen bij de locatie.

Openbaar vervoer
Bushalte De Wilgen bevindt zich op 500 meter afstand van PIDZ Drachten.

Mensen per vestiging

Abdel Osman

Eigenaar PIDZ Drachten

naar Abdel Osman

Marleen Liemburg

Eigenaar PIDZ Drachten

naar Marleen Liemburg

Peter Liemburg

Recruitment consultant

naar Peter Liemburg

Dorien van Dijk

Recruitment consultant

naar Dorien van Dijk

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Amsterdam

amsterdam@pidz.nl
+31 20 244 19 33

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Drachten

drachten@pidz.nl
+31 (85) 047 07 02

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Rotterdam

rotterdam@pidz.nl
+31 10 268 05 93

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.