Regio Eindhoven

Sint Philomenastraat 11/13
5622 CG Eindhoven
Nederland

E-mail:
eindhoven@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)4 028 70 209



Parkeren
Er zijn voldoende parkeerplaatsen beschikbaar.

Openbaar vervoer
Stadsbus lijn 8 vanaf station Eindhoven – uitstappen halte Minckelersplein, Eindhoven– 4 min lopen: Ga noordwestelijke op Boschdijk richting Minckelersplein. Sla rechtsaf naar de Barrierweg. Sla linksaf naar de Sint Philomenastraat. Sla rechtsaf om op de Sint Philomenastraat te blijven. Je vindt PIDZ aan de rechterkant.

Mensen per vestiging

Ron Simmer

Oprichter

naar Ron Simmer

W. Fassbender (Fass)

Oprichter

naar W. Fassbender (Fass)

Hetty van Dommelen

Algemeen directeur

naar Hetty van Dommelen

Jordie van Geel

Manager marketing, communicatie en innovatie

naar Jordie van Geel

Peter van den Broek

IT manager

naar Peter van den Broek

Charlotte Geurts

Manager bedrijfsvoering

naar Charlotte Geurts

Jan-willem Vink

Commercieel manager

naar Jan-willem Vink

Nils van Limpt

Financieel adviseur

naar Nils van Limpt

Wendy van der Veen

Bestuurssecretaris

naar Wendy van der Veen

Nicky Vereijken

Directiesecretaresse

naar Nicky Vereijken

Marten Kuik

Regiomanager

naar Marten Kuik

Lizanne Verweij

Formulemanager

naar Lizanne Verweij
Karin Sanders

Karin Sanders

HR-adviseur

naar Karin Sanders

Ute Graat

HR-medewerker

naar Ute Graat

Tom Lemmens

Senior communicatiemedewerker

naar Tom Lemmens

Michel van Dinther

Marketeer

naar Michel van Dinther

Lucia van Dijk

Online marketeer

naar Lucia van Dijk

Patrick Leijte

Innovatieadviseur

naar Patrick Leijte

Joep van der Velden

Innovatiemedewerker

naar Joep van der Velden

Tessa van Oers

Innovatiemedewerker

naar Tessa van Oers

Chantal Simons

Financieel medewerker

naar Chantal Simons

Yalda Hamid

Financieel medewerker

naar Yalda Hamid

Frank Strik

Financieel medewerker

naar Frank Strik

Olga Donkers

Recruiter zelfstandige zorgprofessionals

naar Olga Donkers

Roel Schillings

Recruiter zelfstandige zorgprofessionals

naar Roel Schillings

Nick Kreulen

Recruiter zelfstandige zorgprofessionals

naar Nick Kreulen

Fieke Skoutaris-Koster

Recruiter zorgprofessionals

naar Fieke Skoutaris-Koster

George Jager

Planner

naar George Jager

Inger van Bommel

Servicedeskmedewerker

naar Inger van Bommel

Julia Vinken

Servicedeskmedewerker

naar Julia Vinken

Tommie Tholen

Product owner

naar Tommie Tholen

Harm Rutgers

Scrum master

naar Harm Rutgers

Bart van Sleeuwen

Senior back-end developer

naar Bart van Sleeuwen

Vahe Abrahamian

Junior back-end developer

naar Vahe Abrahamian

Jordi Sletterink

Technical lead

naar Jordi Sletterink

Kiki Meekels

User Experience Designer

naar Kiki Meekels

Tijn Renders

Front-end developer

naar Tijn Renders

Youri van Mill

Developer

naar Youri van Mill

Robert Roubos

Developer

naar Robert Roubos

Lesley van der Lee

App developer

naar Lesley van der Lee

Monique Blatter

Receptioniste / Gastvrouw

naar Monique Blatter

Patricia Dekkers

Receptioniste / Gastvrouw

naar Patricia Dekkers

Tom van Acquoij

Conciërge

naar Tom van Acquoij

Menno Jacobs

AVG-specialist

naar Menno Jacobs

Wout Fassbender

Freelance huisjournalist

naar Wout Fassbender

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Amsterdam

amsterdam@pidz.nl
+31 20 244 19 33

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Drachten

drachten@pidz.nl
+31 (85) 047 07 02

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Rotterdam

rotterdam@pidz.nl
+31 10 268 05 93

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.