Regio Eindhoven

Klokgebouw 210
5617 AC Eindhoven
Nederland

E-mail:
eindhoven@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)4 028 70 209



Parkeren
PIDZ Eindhoven ligt in het Klokgebouw. In de parkeergarage naast het Klokgebouw kan tegen betaling geparkeerd worden. Gratis parkeren kan in de wijk rondom station Eindhoven Strijp-S, bijvoorbeeld in de Leeghwaterstraat.

Openbaar vervoer
Grenzend aan het Klokgebouw ligt treinstation Eindhoven-Strijp-S. Als je uitstapt op centraal station Eindhoven loop je binnen twintig minuten naar het Klokgebouw. PIDZ is vanaf centraal station Eindhoven ook bereikbaar per bus. Neem buslijn 18 richting Oerle of buslijn 401 richting Airport via Meerhoven of buslijn 402 richting Veldhoven, Sondervick. Voor alle buslijnen geldt uitstappen bij halte Strijp-S.

Mensen per vestiging

Ron Simmer

Oprichter

naar Ron Simmer

W. Fassbender (Fass)

Oprichter

naar W. Fassbender (Fass)

Hetty van Dommelen

Algemeen directeur

naar Hetty van Dommelen

Karin Sanders

HR Adviseur & Kwaliteitsadviseur

naar Karin Sanders
Fieke Skoutaris-Koster

Fieke Skoutaris-Koster

Senior Talenten Recruiter Uitzend

naar Fieke Skoutaris-Koster

Luciano Nichela

Talenten Recruiter Uitzend

naar Luciano Nichela

George Jager

Medewerker Planning Uitzend

naar George Jager

Nicky Vereijken

Vestigingsassistent

naar Nicky Vereijken

Monique Blatter

Talenten Recruiter ZZP

naar Monique Blatter

Olga Donkers

Talenten Recruiter ZZP

naar Olga Donkers

Mieke van de Ven

Talenten Recruiter ZZP

naar Mieke van de Ven

Mieke van de Moesdijk

Vestigingssecretaresse

naar Mieke van de Moesdijk
Nils van Limpt

Nils van Limpt

Teamleider Financiƫn

naar Nils van Limpt

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.