Regio Eindhoven

Sint Philomenastraat 11/13
5622 CG Eindhoven
Nederland

E-mail:
eindhoven@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)4 028 70 209



Parkeren
Er zijn voldoende parkeerplaatsen beschikbaar.

Openbaar vervoer
Stadsbus lijn 8 vanaf station Eindhoven – uitstappen halte Minckelersplein, Eindhoven– 4 min lopen: Ga noordwestelijke op Boschdijk richting Minckelersplein. Sla rechtsaf naar de Barrierweg. Sla linksaf naar de Sint Philomenastraat. Sla rechtsaf om op de Sint Philomenastraat te blijven. Je vindt PIDZ aan de rechterkant.

Mensen per vestiging

Ron Simmer

Oprichter

naar Ron Simmer

W. Fassbender (Fass)

Oprichter

naar W. Fassbender (Fass)

Hetty van Dommelen

Algemeen directeur

naar Hetty van Dommelen

Jordie van Geel

Commercieel Directeur

naar Jordie van Geel

Nils van Limpt

Financieel adviseur

naar Nils van Limpt

Tony van Beijnen

Commercieel manager

naar Tony van Beijnen

Charlotte Geurts

Manager bedrijfsvoering

naar Charlotte Geurts

Lizanne Verweij

Formulecoach

naar Lizanne Verweij

Maaike Dekkers

Productontwikkelaar

naar Maaike Dekkers
Karin Sanders

Karin Sanders

HR- en kwaliteitsadviseur

naar Karin Sanders

Nicky Vereijken

Directiesecretaresse

naar Nicky Vereijken

Ute Graat

Servicedeskmedewerker

naar Ute Graat

Michel van Dinther

Marketeer

naar Michel van Dinther

Tom Lemmens

Senior Communicatiemedewerker

naar Tom Lemmens

Marloes Schouwenaars

Communicatiemedewerker

naar Marloes Schouwenaars

Chantal Simons

Financieel medewerker

naar Chantal Simons

Yalda Hamid

Financieel administratief medewerker

naar Yalda Hamid

Mieke van de Ven

Teamcoördinator Flex en Uitzend

naar Mieke van de Ven

Olga Donkers

Recruiter zelfstandige zorgprofessionals

naar Olga Donkers

Kim Dings

Recruiter zelfstandige zorgprofessionals

naar Kim Dings

Roel Schillings

Recruiter zelfstandige zorgprofessionals

naar Roel Schillings

Monique van den Broek

Recruiter zelfstandige zorgprofessionals

naar Monique van den Broek

Fieke Skoutaris-Koster

Recruiter zorgprofessionals

naar Fieke Skoutaris-Koster

Luciano Nichela

Recruiter zorgprofessional

naar Luciano Nichela

George Jager

Planner

naar George Jager

Monique Blatter

Receptioniste / Gastvrouw

naar Monique Blatter

Patricia Dekkers

Receptioniste / Gastvrouw

naar Patricia Dekkers

Wout Fassbender

Freelance huisjournalist

naar Wout Fassbender

Jai Jager

Interieurverzorgster

naar Jai Jager

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Amsterdam

amsterdam@pidz.nl
+31 20 244 19 33

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.