Regio Nijmegen

Van den Havestraat 82
6521 JT Nijmegen
Nederland

E-mail:
nijmegen@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)2 420 22 181



Parkeren
Er zijn enkele gratis parkeerplekken voor de deur. Ook ligt er voldoende parkeergelegenheid rondom PIDZ Nijmegen waar tegen betaling geparkeerd kan worden.

Openbaar vervoer
Vanaf bushalte centraal station Nijmegen pak je de Breng Bus 13 richting Lent Thermion. Je stapt uit bij bushalte Hunnerpark, Nijmegen. Vanaf hier is het nog zo'n 7 minuten lopen.

Mensen per vestiging

Fieke Ermans

Eigenaar PIDZ Nijmegen

naar Fieke Ermans

Monique van Eijken

Eigenaar PIDZ Nijmegen

naar Monique van Eijken

Helga de Waal

Talent recruiter zzp

naar Helga de Waal

Loek van Heumen

Talent recruiter zzp

naar Loek van Heumen

Marijke de Konink

Talent recruiter zzp

naar Marijke de Konink

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Amsterdam

amsterdam@pidz.nl
+31 20 244 19 33

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.