Regio Den Bosch

Hintham 124B
5246 AK Rosmalen
Nederland

E-mail:
denbosch@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)7 320 32 246



Parkeren
Er zijn gratis parkeerplaatsen tegenover het pand, wanneer deze bezet zijn kan er geparkeerd worden naast het gebouw.

Openbaar vervoer
Vanaf centraal station Den Bosch neem je buslijn 90, uitstappen bij halte Tweeberg. Vanaf station Rosmalen neem je stadsbus 3, uitstappen bij halte Jan Heijmanslaan.

Mensen per vestiging

Maaike Verriet

Eigenaar PIDZ Den Bosch

naar Maaike Verriet

Lieke Kox

Talent recruiter Den Bosch

naar Lieke Kox

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Amsterdam

amsterdam@pidz.nl
+31 20 244 19 33

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.