Regio Roermond

Looskade 20
6041 LE Roermond
Nederland

E-mail:
roermond@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)4 752 02 072



Parkeren
Snelweg Vanuit het noorden (A73) Neem de afslag Roermond-Oost en volg de N280 en de borden richting Designer Outlet. Het centrum is net vóór de Maas. Vanuit het westen (A2) Volg de A2 en neem de N280 richting Roermond. Het centrum is aan de rechterkant nadat je de Maas bent overgestoken. Vanuit het zuiden (A73) Neem de afslag Roermond-Oost en volg de N280 en de borden richting Designer Outlet. Het centrum is net vóór de Maas. Er is gratis parkeer gelegenheid in de parkeergarage bij het eerste dek (Regus).

Openbaar vervoer
Openbaar vervoer Het treinstation is 14 minuten lopen van het centrum. Naam vanaf het station de Schoolstraat aan de rechterkant. Loop alsmaar door tot de Bethlehamstraat. Ga hier in en aan het einde links naar de Swalmerstraat. Steek de straat (Buitenop) over en je komt aan bij de Looskade (centrum).

Mensen per vestiging

Patrick Coppus

Patrick Coppus

Eigenaar PIDZ Roermond

naar Patrick Coppus

Ivo Arts

Medewerker PIDZ Roermond

naar Ivo Arts

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.