Regio Roosendaal

Gastelseweg 144
4705 RB Roosendaal
Nederland

E-mail:
roosendaal@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)1 652 01 077



Parkeren
Rondom PIDZ Roosendaal is voldoende gratis parkeergelegenheid.

Openbaar vervoer
PIDZ Roosendaal is ook bereikbaar per bus. Hiervoor neem je buslijn 2 richting Tolberg Oost.

Mensen per vestiging

Ed Engelander

Eigenaar PIDZ Roosendaal

naar Ed Engelander

Ramona de Graaf

Talenten Recruiter ZZP

naar Ramona de Graaf

Corry van de Riet

Talenten Recruiter ZZP

naar Corry van de Riet

Kirsten de Groot

Talenten Recruiter ZZP

naar Kirsten de Groot

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.