Regio Utrecht

Albert Schweitzerlaan 10c
3451 EC Vleuten
Nederland

E-mail:
utrecht@pidz.nl

Telefoon:
+31 (0)3 022 70 711



Parkeren
Er is voldoende gratis parkeergelegenheid.

Openbaar vervoer

Mensen per vestiging

Ellen Spelt

Eigenaar PIDZ Utrecht

naar Ellen Spelt

Irene Kusters

Manager PIDZ Utrecht

naar Irene Kusters

Nicole Persaud

Talenten Recruiter ZZP

naar Nicole Persaud

Linda Zwijsen

Recruiter zelfstandige zorgprofessionals

naar Linda Zwijsen

Onze vestigingen

Regio Alkmaar

alkmaar@pidz.nl
+31 (0)7 220 29 059

naar detailpagina

Regio Amsterdam

amsterdam@pidz.nl
+31 20 244 19 33

naar detailpagina

Regio Den Bosch

denbosch@pidz.nl
+31 (0)7 320 32 246

naar detailpagina

Regio Den Haag

denhaag@pidz.nl
+31 (0)7 022 10 670

naar detailpagina

Regio Eindhoven

eindhoven@pidz.nl
+31 (0)4 028 70 209

naar detailpagina

Regio Haarlem

haarlem@pidz.nl
+31 (0)2 320 52 099

naar detailpagina

Regio Maastricht

maastricht@pidz.nl
+31 (0)4 320 41 292

naar detailpagina

Regio Nijmegen

nijmegen@pidz.nl
+31 (0)2 420 22 181

naar detailpagina

Regio Roermond

roermond@pidz.nl
+31 (0)4 752 02 072

naar detailpagina

Regio Roosendaal

roosendaal@pidz.nl
+31 (0)1 652 01 077

naar detailpagina

Regio Utrecht

utrecht@pidz.nl
+31 (0)3 022 70 711

naar detailpagina

Regio Zwolle

zwolle@pidz.nl
+31 (0)3 820 22 295

naar detailpagina
Zoek een PIDZ vestiging
bij jou in de buurt

Nieuwsbrief

Bedankt voor het inschrijven voor onze nieuwsbrief. Vanaf nu zullen we je op de hoogte houden omtrent het laatste nieuws van PIDZ.